Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gromadno

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Gromadno

Gromadno,kujawsko-pomorskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rodzinny dom 140 m na pięknej działce 22 ary - Gotowy do zamieszkania! największe atuty nieruchomości: duża, zagospodarowana działka: 2 200 m z ogrodem, oczkiem wodnym i altaną. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gromadno

Gromadno,kujawsko-pomorskie

720 000 zł157,52 m² 4 570,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o pow. użytkowej 157,52 m2 w miejscowości Gromadno, przy drodze powiatowej Kcynia Nakło nad Notecią, w cichej i spokojnej okolicy. Przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Margonin

Margonin(Gromadno + 23 km)

440 958 zł60,51 m² 7 287,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bagdad

Bagdad(Gromadno + 8 km)

1 500 000 zł50 693 m² 29,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 693 m²

Grunty inwestycyjne 5,0693 lub pod zabudowę przemysłową, rolniczą, mieszkaniową. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5,0693 ha, położona w gminie Wyrzysk, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czeszewo

Czeszewo(Gromadno + 17 km)

539 000 zł194 m² 2 778,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z dodatkową przestrzenią nieopodal jeziora - Czeszewo, gmina Gołańcz Duża działka 2400 m | 15 minut od jeziora | Cena: 539 000 zł Szukasz domu z klimatem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Margonin

Margonin(Gromadno + 23 km)

210 308 zł36,26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż W margoninie Nowe Mieszkania w Margoninie - Stan Deweloperski! Szukasz nowego mieszkania w spokojnej i malowniczej okolicy? To idealna oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Potulice(Gromadno + 21 km)

220 000 zł34,30 m² 6 413,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna lokalizacja, widok z okien na park, cisza i spokój. Klimatyczne mieszkanie położone w zabytkowej, zadbanej kamienicy, z własnym garażem o powierzchni 18 m . Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Święta

Święta(Gromadno + 17 km)

10,71 zł/m²140 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: święta, gmina Złotów, powiat złotowski Powierzchnia: ok. 150 m Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Szubin(Gromadno + 23 km)

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem bardzo ładne pomieszczenia biurowe w budynku biurowo-usługowym z własnym parkingiem na terenie ogrodzonym, monitorowanym. Możliwość wynajęcia również hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzózki

Brzózki(Gromadno + 22 km)

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, ekologiczny dom parterowy z dużą działką, zlokalizowany w pobliżu lasu Tylko w Nieruchomości Apartament! Rok budowy: 2021 rok Powierzchnia zabudowy: 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Gromadno

Gromadno,kujawsko-pomorskie

700 000 zł10 591 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Gromadnie, miejscowość zlokalizowana przy drodze gminnej łączącej Nakło z Kcynią. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Gromadno

Gromadno,kujawsko-pomorskie

619 000 zł260 m² 2 380,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 591 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Gromadno

Gromadno,wielkopolskie

388 000 zł112 200 m² 3,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż przepiękna zadrzewiona (4,5 ha lasu) działka rolna Z możliwością zabudowy O powierzchni 11,22 hektara, położona w pobliżu jezior: falmierowskiego (800m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Nakło nad Notecią(Gromadno + 17 km)

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1